NaftalanPozivamo vas na sastanak Društva psorijatičara Hrvatske koji će se održati dana 23. travnja 2014. godine s početkom u 16:30 sati, u Naftalanu, specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju, Ivanić-Grad, Omladinska 23a.

Na sastanku ćete saznati više o radu Društva psorijatičara Hrvatske u protekle dvije godine, aktivnostima Društva vezanim za prava i položaj oboljelih od psorijaze, djelovanje Naftalana u liječenju psorijaze, itd. U privitku ovog članka možete preuzeti pozivnicu.

Preuzmite pozivnicu