Logo Društvo psorijatičara Hrvatske

Društvo psorijatičara Hrvatske - Croatian Psoriasis Association

Vrijeme je da se prestanemo sakrivati. Vrijeme je da počnemo djelovati!

NaftalanPozivamo vas na sastanak Društva psorijatičara Hrvatske koji će se održati dana 23. travnja 2014. godine s početkom u 16:30 sati, u Naftalanu, specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju, Ivanić-Grad, Omladinska 23a.

Na sastanku ćete saznati više o radu Društva psorijatičara Hrvatske u protekle dvije godine, aktivnostima Društva vezanim za prava i položaj oboljelih od psorijaze, djelovanje Naftalana u liječenju psorijaze, itd. U privitku ovog članka možete preuzeti pozivnicu.

Preuzmite pozivnicu

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Zatvori' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.