Logo Društvo psorijatičara Hrvatske

Društvo psorijatičara Hrvatske - Croatian Psoriasis Association

Vrijeme je da se prestanemo sakrivati. Vrijeme je da počnemo djelovati!

Naftalan8. i 9. svibnja 2014. u Sarajevu (Bosna i Hercegovina) održan je ADRIA PACIJENTSKI FORUM "Zajedno do boljeg sutra", koji je okupio predstavnike pacijentskih udruga imunološki posredovanih upalnih bolesti (IMID) s područja Bosne i Hercegovine, Srbije, Hrvatske i Makedonije.

Forum je organiziran u cilju razmjene iskustava IMID pacijentskih udruga s područja cijele regije. Poseban fokus ovog sastanka bio je usmjeren na poboljšanje standarda liječenja ovih bolesti.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Zatvori' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.