Radio PulaPoslušajte radijsku emisiju "Stetoskop" na Radio Pula - O psorijazi i aktivnostima DPH, govore dr.Vesna Berčić, spec. dermatovenerologije i Inka Marinić, glasnogovornica DPH

HRTPoslušajte radijsku emisiju "Izaberi zdravlje" sa HRT 1 - O psorijazi i Društvu psorijatičara Hrvatske govore dr.Gordana Krnjević Pezić, spec.dermatovenerologije i g. Darko Bošnjak, predsjednik DPH.

Logo
Podržite Psoriasis 360 Mandat, preuzmite aplikacije kako biste izračunali Vaš Psoriasis Severity Index te pronađite najnovije informacije vezane uz liječenje psorijaze na ovom linku - Psoriasis360 >>

Glas Slavonije
Članak - Jedan od 100 Osječana boluje od psorijaze - Pročitajte članak >>