Povodom Svjetskog dana psorijaze 29. listopada, Društvo psorijatičara Hrvatske kreiralo je Online bazu znanja putem videa u kojima liječnici stručnjaci razgovaraju o zdravstvenim problemima vezanim uz psorijazu.

Pratite naše web stranice i saznajte temu svakog novog videa objavljenog u našoj bazi znanja.

E-Dermatologija

Uloga liječnika obiteljske medicine i ljekarnika u pravovremenom prepoznavanju i pravilnom referiranju oboljelih od psorijaze na specijalistički pregled od iznimnog je značaja za postizanje što boljih rezultata liječenja. S tim na umu, Hrvatsko dermatovenerološko društvo Hrvatskog liječničkog zbor te Referentni centar za liječenje psorijaze Ministarstva zdravstva Republike Hrvatske organizirali su online tečaj trajne edukacije pod nazivom E-dermatologija. Tečaj se temelji na neprekidno dostupnim tematskim modulima u trajanju od 15 minuta, koje su pripremili ugledni hrvatski dermatovenerolozi, uzimajući u obzir najnovija dostignuća suvremene medicine na području dijagnostike i liječenja psorijaze. Cilj “E-dermatologije” je da zajedno unaprijedimo znanje o dijagnostici, ciljevima i terapijskim mogućnostima liječenja psorijaze.

E-Dermatologija

Grupna analiza jedan je od pravaca psihodinamički orijentirane grupne psihoterapije. Jedan od ciljeva grupne analize je pokretanje razvoja osobnosti, njegovo omogućavanje i stimuliranje. Osobama koje pate od emocionalnih poremećaja može poslužiti kao metoda liječenja i prevencije.

Skupina edukantica i edukanata grupne analize u superviziji, po pristupačnim uvjetima nudi mogućnost grupne terapije.

Edukantice i edukanti se usavršavaju pri Institutu za grupnu analizu u Zagrebu. Zbog epidemioloških mjera grupna analiza u ovome se periodu provodi online, dok će se kasnije održavati uživo u Zagrebu i Rijeci.

Za dodatne informacije i daljnje dogovore molimo javite se mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam botova. Vaš JavaScript treba biti uključen da bi ju vidjeli. obzirom da članovima Društva psorijatičara Hrvatske se nude posebne pogodnosti.

Janssen

Plus.hr