Preuzmite interaktivnu brošuru prvog europskog Youth Round Table-a, organiziranog u Zagrebu krajem 2013. godine.

Događaju su prisustvovale mlade osobe oboljele od psorijaze u dobi od 18 – 35. godina iz Finske, Švedske, Danske, Njemačke, Češke, Slovenije, Slovačke, Španjolske i Hrvatske

Ukoliko se i Vi želite aktivno uključiti u rad našeg Društva, voljni ste pomoći u aktivnostima i u Vašem gradu, sudjelovati u raznim radionicama i predavanjima, javite nam se na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam botova. Vaš JavaScript treba biti uključen da bi ju vidjeli..

Očekujemo sve Vas koji želite i mislite da svojim radom i vremenom možete pomoći Društvu psorijatičara Hrvatske!

Preuzmite dokument ili ga pogledajte online >>>

EUROPSO

Janssen