Logo Društvo psorijatičara Hrvatske

Društvo psorijatičara Hrvatske - Croatian Psoriasis Association

Vrijeme je da se prestanemo sakrivati. Vrijeme je da počnemo djelovati!

Dana 27. ožujka 2013. predstavnici DPH primljeni su u Ministarstvu zdravlja. DPH predstavili su Službi za javno zdravstvo MZ predsjednik DPH g.Bošnjak, dopredsjednik prof.dr.sc Andrija Stanimirović, tajanica i glasnogovorica mag. Inka Marinić i dr.sc. Gordana Krnjević dr.med. Ovdje možete downlodirati Izvještaj sa sastanka DPH u Ministarstvu Zdravlja: http://www.hzzo-net.hr/13_01_01.php

Janssen

Plus.hr

WPD 2021

Ikona YouTube logotipa Ikona Facebook logotipa Ikona Instagram logotipa

Ova web stranica koristi kolačiće

Ova web stranica koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Klikom na poveznicu 'Informacije' saznajte više o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.