Pogledajte YouTube video "Život u mojoj koži" / "Life in my skin". "Život u mojoj koži" je izložba fotografija poznatih osoba sa oboljelima od psorijaze. Kao dio javno-zdravstvene akcije "Život u mojoj koži", Hrvatskog dermatovenerološkog društva HLZ-a, Referentnog centra za psorijazu MZSS i Društva Psorijatičara Hrvatske, do danas su svečano otvorene tri izložbe (u Zagrebu, Osijeku i Puli) fotografija poznatih osoba iz glazbenog, kulturnog i sportskog života s oboljelima od psorijaze.

Janssen

Plus.hr