Logo Društvo psorijatičara Hrvatske

Društvo psorijatičara Hrvatske - Croatian Psoriasis Association

Vrijeme je da se prestanemo sakrivati. Vrijeme je da počnemo djelovati!

Pogledajte YouTube video "Život u mojoj koži" / "Life in my skin". "Život u mojoj koži" je izložba fotografija poznatih osoba sa oboljelima od psorijaze. Kao dio javno-zdravstvene akcije "Život u mojoj koži", Hrvatskog dermatovenerološkog društva HLZ-a, Referentnog centra za psorijazu MZSS i Društva Psorijatičara Hrvatske, do danas su svečano otvorene tri izložbe (u Zagrebu, Osijeku i Puli) fotografija poznatih osoba iz glazbenog, kulturnog i sportskog života s oboljelima od psorijaze.

Janssen

Plus.hr

WPD 2021

Ikona YouTube logotipa Ikona Facebook logotipa Ikona Instagram logotipa

Ova web stranica koristi kolačiće

Ova web stranica koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Klikom na poveznicu 'Informacije' saznajte više o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.